خرید بک لینک
آموزشگاه کافی شاپ
آموزشگاه شیرینی پزی
آموزشگاه آشپزی در تهران
تور دبی
ویزای تایوان
خرید توتون توتون
alefbatour

alefbatour
 

ايران، كشوري در جنوب غربي آسيا كه در يكي از خاص ترين نقاط روي كره زمين قرار گرفته است و هر بخشي از اين كشور جاذبه هاي طبيعي گوناگوني را در خود جاي داده است.

اما سفر و گردش در ايران صرفا به رفتن و تماشاي طبيعت بي نظيرش ختم نمي شود، بلكه ايران به واسطه برخورداري از تمدني كهن، آثار باستاني و تاريخي زيادي در سرتاسر اين كشور قابل مشاهده هستند.

بنابراين در اين بخش ميخواهيم سفري به مكان هاي ناشناخته و همچنين پرطرفدارترين نقاط كشور داشته باشيم، پس با الفباي سفر همراه باشيد.

شايد بتوان جزاير جنوبي ايران چون قشم و كيش را از خاص ترين نقاط كشور معرفي كرد، جزايري كه علاوه بر برخورداري از خطوط ساحلي درياي خليج فارس، جاذبه هاي ديگري نيز در آن جا قابل مشاهده مي باشند. جاذبه هاي چون:

به ادعاي مشرق نيوز و به نقل از الفباي سفر، پارك آبي اوشن كيش و دره ستارگان از بهترين مكان هاي گشت و گذار در ايران مي باشند. هرچند كه نمي توان از ديگر شهرها و جاذبه ها مثل پارك مينياتوري واقع در مشهد به سادگي عبور كرد.

به گزارش تسنيم نيوز و به گفته الفباي سفر، در كشور ما، علاوه بر جاذبه هاي فراوان و معروف خود جاذبه هاي گردشگري طبيعي كمتر شناخته شده نيز به وفور وجود دارند كه شايد بتوان غار مغان و دره تنديس ها كه تنديس هاي از باد و باران هستند را در اين ليست قرار داد كه مناسب سفر ماجراجويانه هستند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۱۳:۱۷ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

هركشوري به واسطه قرارگيري در نقطه خاصي از كره زمين، تمدن، مذهب و فرهنگ هاي متفاوتي كه دارد طبيعتا از آثار و جاذبه هاي منحصر به فردي نيز برخوردار است، از محله هاي قديمي كه زماني محل زندگي و تجارت مردم در زمان گذشته بوده گرفته تا موزه هايي كه اشيا به جا مانده از سياست مداران و هنرمندان و ديگر افرادي كه روزي توانستند نام خود را در برگه هايي از تاريخ سرزمين خود ثبت كنند را در خود جاي داده اند و البته كه نبايد از مراكز تفريحي و خريد كه امروزه ارائه دهند انواع اجناس باكيفيت و تفريحات و سرگرمي هاي گوناگون هستند و به نوبه ي خود از جاذبه هاي محبوب شهر خود محسوب مي شوند گذشت.

در نتيجه تصميم گرفتيم كه در اين بخش گردشي به نقاط مختلف جهان داشته باشيم و بدانيم نقاط نام برده شده در كدام شهر و كشورها قابل مشاهده هستند.

 

به گزارش ساعت24 و به نقل از الفباي سفر، گردشگري در محله هاي قديمي هر كشور شگفتي و جذابيت خاص خود را دارد به اين شكل كه شما را به ساليان گذشته و تاريخ هاي پرفراز و نشيب آن سرزمين مي برد. 
شهر قديمي ليجيانگ و محله بستكيه دبي نيز از اين قاعده مستثني نيستند و با قدم زدن در اين مكان ها مي توانيد خودتان را در تاريخ آنجا غرق كنيد و از فرهنگ مردم آن جا ديدن كنيد.

اما بعد از حضور در محله هاي قديمي و باستاني، بازديد از موزه ها نيز، از ديگر كارهاي لذت بخش براي شما مي تواند باشد مكان هايي كه محلي براي تماشاي تمامي آثار به جا مانده از افرادي كه روزي در سرزمينشان تاثيري گذاشته اند مي باشد.

بنابه عقيده تجارت نيوز، در اين ميان موزه كرملين مسكو، موزه ملي گرجستان و موزه تاريخ ارمنستان كه در 3تا از كشورهاي كهن كره زمين قراردارند مي توانند احساس قدم زدن در تاريخ را به شما القا كنند.

به هر حال بعد از گشت و گذار در ميان خانه ها و بازارهاي قديمي و پياده روي در سالن هاي كوچكي كه تاريخچه اي بلند و طولاني را درخود جاي داده اند نوبت آن مي رسد كه از مراكز و جاذبه هاي مدرن نيز ديدن كنيد.

اغلب اين جاذبه ها، در برخي از كشورها به صورت مراكز خريد هستند كه علاوه وجود فروشگاه هاي مختلف كه ارائه دهنده اجناس مختلف هستند، كافي شاپ ها، رستوران ها و حتي مراكز تفريحي و سرگرمي نيز در آن جا مشغول فعاليت مي باشند.

در اين ميان به گزارش وبسايت زوم جي و به نقل از الفباي سفر، مركز خريد فستيوال مركزي پاتايا، مركز خريد سنترال فستيوال پوكت، مركز خريد سيام بانكوك از مراكزي هستند كه مي توانيد تجربه خريد رنگين كماني را در آنجا كسب كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۱۷:۱۴ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

سفر براي گردشگران مي تواند اهداف گوناگوني داشته باشد، بسياري به دنبال آن هستند تا به دل تاريخ بروند و از آثار به جا مانده از گذشتگان ديدن كنند بسياري ديگر نيز دنبال آن هستند تا در طبيعت بكر مقصد همچون سواحل، جنگل و ... حضور داشته باشند و از اين زيبايي و آرامش لذت ببرند از طرفي بعد از يك سفر پر ماجرا دنبال آن هستند تا سوغاتي و هداياي خوب و با كيفيت را براي خود و نزديكان خود به رسم يادگار از آن كشور خريداري كنند.

اما كدام كشورها ميتوانند مكاني كامل و ايده آل براي اهداف گونانوني كه گردشگران براي سفر خود در نظر دارند باشند؟

به گزارش ركنا و به نقل از الفباي سفر، بي شك تركيه را مي توان در اين ليست گنجاند، كشوري كه آثار تاريخي و باستاني گوناگوني را در خود جاي داده است، آثاري همچون مسجد اياصوفيه،كليسا چورا استانبول، مسجد مرادپاشا كه نمونه هايي از تمدن امپراطوري عثماني هستند كه هركدام مي توانند يك گردشگري بي نظير در تاريخ تركيه باشند ، هرچند كه نمي توان از ساحل درياي مديترانه و درياي سياه و ديگر جاذبه هاي طبيعي موجود در اين كشور به سادگي عبور كرد.

 

اما بعد از سفر در دل طبيعت بكر و بازديد از تاريخچه نوبت به محبوب ترين قسمت از يك سفر يعني خريد سوغاتي مي باشد، و مسلما مراكز خريد تركيه بهترين مكان براي خريد هدايا با كيفيت عالي و قيمت مناسب مي باشند.

به عنوان مثال طبق ادعاي تجارت فردا، مركز خريد مارماريس را مي توان بين يكي از هزاران مراكز خريد فوق العاده تركيه قرار داد كه در نزديكي سواحل قراردارد و فروشگاه هاي آن ارائه دهنده اجناس مرغوب ترك هستند و در آن جا مي توان خريد بهتر و ذخيره پول بيشتر را در آن جا تجربه كرد.

 

هرچند كه بنابه نظر پارس نيوز و به نقل از الفباي سفر، هدف تعداد زيادي از مسافران از جمله ايرانيان براي سفر به تركيه صرفا خريد اجناس مخصوصا پوشاك مي باشد كه مركز خريد جواهير استانبول از بهترين مراكز خريد اين كشور مي باشد كه خريداران علاوه بر خريد اجناس باكيفيت مي توانند از ديگر امكانات موجود در آنجا همچون رستورانهاي بين المللي و ترك، كافه و همينطور خدمات فروشگاه هاي ديجيتالي بهره مند شوند.  

 

با اين تفاسير آژانس مسافرتي الفباي سفر كه ارائه دهنده انواع تورهاي تركيه و بليط هواپيما به اين كشور است مي تواند بهترين گزينه براي بهره مند شدن از يك سفر فوق العاده باشد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۱۲:۰۹ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

تايلند، سرزمين خنده ها


تايلند كشوري شاد در جنوب شرق آسيا، كه در همسايگي مالزي، برمه و لائوس مي باشد و اكنون به عنوان يكي از قطب هاي گردشگري از آن ياد مي شود.
اما هرچه از زيبايي هاي تايلند گفته شود كم است، تماشاي آب هاي فيروزه اي در سواحل جذاب و عكاسي از ديدني هاي تاريخي اين كشور و برخورد با مردم فوق العاده شاد و خونگرم اين كشور تماما از مواردي هستند كه مي توان در اين كشور آن ها را لمس كرد و اين امر با خريد تور هاي تايلند  ميسر مي باشد.

 

گردش  بيشتر در تايلند

جاذبه هاي گردشگري تايلند، تماشاي بناي تاريخي در بهشت


تايلند سرزميني مي باشد كه زيبايي هاي تمام نشدني دارد و جملاتي در وصف اين زيبايي ها وجود ندارد و اين شگفتي ها سبب شده اند كه در هر نقطه از اين كشور گردشگران زيادي براي ثبت خاطرات خود به آن جا سفر كنند. با اين حال موارد زير از جاذبه هاي پرطرفدار انسان ساز و طبيعي در سرزمين خنده ها مي باشند.

اقامتي آسوده و راحت در هتل هاي تايلند تجربه مي شوند.


هتل هاي تايلند از امكانات زيادي برخوردار هستند و با وجود برخورداري از اين مزايا نسبت به ديگر كشورها از قيمت هاي مناسب تري نيز  برخوردار هستند و مسافران همواره اقامت راحت و خوبي را در زمان سفر به اين كشور تجربه مي كنند.

با كليك بر لينك 3 تا از بهترين هتل هاي تايلند ميتوان اطلاعات جامعي از امكانات و جزئيات آن ها بدست آورد

 

ايرلاين هاي عرضه كننده بليط هواپيما تايلند


بسياري از ايرلاين ها از تمام دنيا به بانكوك تايلند پرواز مستقيم دارند، شركت هاي هواپيمايي كه عرضه كننده بليط هواپيما پوكت تايلند و همينطور بانكوك و ديگر شهرهاي اين كشور هستند عبارتند از:
هواپيمايي امارات، كويت ايرويز، قطر ايرويز ، ماهان اير، عمان اير ، تركيش ايرلاينز ، لوفتهانزا ، هواپيمايي كي‌ال‌ام ، اير فرانس، بريتيش ايرويز  ، ايرلاينز چاينا، هواپيمايي چايناساترن  اير چاينا و ايرفلوت

نوروز99 در تايلند


با فرا رسيدن عيد نوروز مردم ايران به دنبال اين هستند تا از تعطيلات خود لذت ببرند با اين حال تايلند باتوجه به جاذبه هاي بي شمار و مردم خونگرم و طبيعت بكري كه دارد مي تواند بهترين گزينه براي سفر در فصل بهار باشد و اين امر با خريد تور تايلند نوروز 99 ميسر است.از سرزمين خنده ها بيشتر بدانيم


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۵۴:۰۴ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

قبرس، سرزميني زير دو پرچم


قبرس يا cyprus جزيره اي فوق العاده زيبا در درياي مديترانه كه نزديك به كشورهاي تركيه، لبنان و سوريه مي باشد و به خاطر برخورداري از همين موقعيت استراتژيكي، در گذشته مورد توجه حكومت هاي مختلف قرار گرفته است.
اما داستان اين جزيره تاحدودي جالب و پيچيده است به شكلي كه به دو قسمت تقسيم ميشود و بخش شمالي آن با نام قبرس شمالي يا قبرس تركي كه توسط ترك ها اداره مي شود و از طرفي بخش جنوبي را با نام قبرس جنوبي يا قبرس يوناني نام گذاري كرده اند و از همه جالب تر اين است كه به جز بخشي كه به دست ترك ها است ساير خاك اين سرزمين عضوي از اتحاديه اروپا مي باشد.
اما اوضاع نيكوزيا، پايتخت اين جزيره نيز دست كمي از برلين بعد از جنگ جهاني دوم ندارد و با خطي به نام خط سبز به دو قسمت تقسيم مي شود و در مرز آن نيروهاي دو بخش قرار دارند، هرچند كه اين موضوع براي گردشگران هيچگونه دردسري ندارد و آن ها راحت مي توانند از اين مرز عبور كنند.
دين در اين جزيره نيز چندگانگي خاص خودش را دارد به شكلي كه قسمت شمالي آن بانام قبرس مسلمان نشين و جنوبي آن با نام قبرس ارتدوكس نشين نيز شهرت دارد.
در مجموع اين جزيره با وجود روزهاي پرفراز و نشيبي كه گذرانده است يك مكاني ايده آل براي گردشگران مي باشد و مي توان علاوه بر بازديد از مجموعه هاي تاريخي با حضور در خطوط ساحلي درياي مديترانه سفري بي نظير را تجربه كرد كه اين امر با خريد تورهاي لحظه آخري قبرس به وقوع مي پيوندد.

جاذبه هاي گردشگري قبرس


جزيره قبرس نيز جاذبه هاي متنوع و گوناگوني اعم از طبيعي و انسان ساز در خود جاي داده است.

جز تعدادي از ديدني هاي قبرس به شمال مي روند.

 

از قبرس بيشتر بدانيم

 

اقامتي آسان در هتل هاي قبرس


قبرس علاوه بر جاذبه هايي كه دارد به واسطه برخورداري از آب و هواي مديترانه اي در تابستان ها بسيار گرم و در زمستان ها معتدل و مرطوب مي باشد و به همين دليل در طول سال ميزبان گردشگران زيادي از اقصي نقاط دنيا مي باشد ابا اين حال مراكز اقمتي لوكس و زيادي را براي رفاه گردشگران در خود جاي داده است كه موارد زير 3 تا از بهترين و پرطرفدارترين هتل هاي اين جزيره مي باشند.

با استفاده از لينك هاي قرار داده شده مي توان اطلاعات هتل هاي زير را بدست آورد.

ايرلاين هاي ارائه دهنده بليط هواپيما قبرس


ايرلاين هاي لوفتهانزا، قطرايرويز، ايرفلوت، اوكرايني، ايژين، ماهان، پگاسوس جز ايرلاين هايي هستند كه ارائه دهنده بليط هواپيما به مقصد قبرس مي باشند.

 

قبرس در نوروز 99


با فرا رسيدن عيد نوروز مردم ايران به دنبال اين هستند تا از تعطيلات خود لذت ببرند با اين حال قبرس باتوجه به جاذبه هاي زيبا و طبيعت بي نظيري كه دارد مي تواند گزينه اي جذاب براي سفر در فصل بهار باشد و اين امر با خريد تور قبرس نوروز99 به وقوع مي پيوندد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۳۲:۳۷ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

تركيه، كشور ماه و ستاره


تركيه، كشوري با نقشه ي مستطيلي شكل كه در يكي از بهترين مناطق كره زمين واقع شده است و در اصل كشور آسيايي اروپايي محسوب مي شود.

اين كشور در طول تاريخ خود روزهاي پرفرازونشيبي را پشت سر گذاشته است و به همين علت جاذبه‌هاي ديدني بسياري در تركيه قابل مشاهده هستند كه در نهايت آن را به يكي از محبوب‌ترين مقاصد گردشگري دنيا تبديل كرده است. 
هرچند كه وجود علاوه بر جاذبه هاي تاريخي تركيه نبايد از طبيعت بكر آن نيز غافل ماند كه نتيجه ي همجواري اين كشور با درياهاي سياه، مرمره، اژه و مديترانه(درياي سفيد) مي باشد.
تركيه به واسطه نزديكي به ايران و برخورداري از آب و هواي متنوع كه 4 منطقه آب و هوايي در دل خود جاي داده است و همچنين فرهنگ و تمدن غني همواره مورد توجه گردشگران ايراني مي باشد كه سالانه با خريد تور كشور تركيه سفر مي كنند.

 

تركيه


جاذبه هاي تركيه، مكان هايي براي تماشاي تمدن عثماني


سر تا سر اين كشور پوشيده از فرهنگ و تاريخ دركنار طبيعت بكر و بي نظيراست. به همين دليل در سال هاي اخير .توانسته است از سراسر جهان مسافران زيادي را جذب خود كند

هركدام از جاذبه هاي زير خود به تنهايي موجب مي شوند تا مردم از ديگر نقاط مختلف جهان به اين كشور جذب شوند

جاذبه هاي تركيه


گردش بيشتر در تركيه


تجربه اقامت آسان در هتل هاي تركيه


تركيه به دليل اينكه سالانه ميزبان گردشگران فراواني از سرتاسر دنيا است به همين دليل مراكز اقامتي مناسب و لوكس زيادي در شهرهاي متفاوت خود چون استانبول، آنتاليا، آلانيا، ترابزون، قونيه، آنكارا و... جاي داده است كه از پرطرفدار ترين هتل هاي تركيه مي توان به موارد زير اشاره كرد.

هتل هاي تركيه

ايرلاين هاي عرضه كننده بليط هواپيما تركيه


بسياري از ايرلاين ها با ارائه بليط هواپيما استانبول يا آنتاليا و ساير شهرها پروازهايي به تركيه دارند كه براي نمونه مي توان به ايرلاين هاي زير اشاره كرد:
ماهان (Mahan Airlines)، ايران اير (Iran Air Airlines)، تركيش (Turkish Airlines)، اطلس جت (Atlasjet Airlines)، پگاسوس (Pegasus Airlines)، آسمان (Iran Aseman Airlines)، آتا (ATA Airlines)، معراج (Meraj Airlines)، زاگرس (Zagros Airlines)، قشم اير (Qeshm Airlines)، كاسپين (Caspian Airlines)، تابان (Taban Airlines)، ايرفرانس (Air France Airlines)، اتحاد (Etihad Airways)، آليتاليا (Alitalia Airlines) و آذربايجان(Azerbaijan Airlines)، عمان اير (Oman Air Airlines)، قطر ايرويز (Qatar Airways)، ايرعربيا (AirArabia Airlines)، امارات (Emirates Airlines)، لوفتهانزا (Lufthansa Airlines)، ايرفلوت (Aeroflot Airlines)

ايرلاين هاي ارائه دهنده بليط به تركيه


برپايي جشن نوروز99 در تركيه


با فرا رسيدن عيد نوروز مردم تركيه نيز همچون ايرانيان اين روز را جشن مي گيرند و به استقبال يكديگر مي روند؛ از طرفي علاوه بر آداب و رسومي كه در اين ايام وجود دارد، فستيوال ها و جشنواره هاي جذابي نيز در تركيه برگزار مي شوند كه همه اين موارد گوياي آن است كه گذراندن سال نو در اين كشور با تور تركيه نوروز 99 مي تواند سفري خاطره انگيز براي ايرانيان باشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۲:۱۲ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

چين، كشور آسماني

چين، كشوري در شرق آسيا كه با مساحت ۹٬۵۹۶٬۰۰۰ كيلومتر مربع، چهارمين كشور بزرگ دنيا و همچنين پرجمعيت ترين كشور جهان مي باشد.

چين با  كشورهاي روسيه، مغولستان، قزاقستان، قرقيزستان، تاجيكستان، افغانستان، پاكستان، هندوستان، نپال، بوتان، برمه، ويتنام، كره شمالي مرز زميني دارد و همچنين تحت احاطه درياي چين شرقي، خليج كره، درياي زرد، و ديگر آبهاي آزاد مي باشد.

كشور چين به دليل داشتن وسعت زياد و تاريخ بسيار غني همواره جز كشور هاي موثر  در تمام دنيا بوده و مي باشد و امروزه به يكي از قطب هاي تجارت در دنيا تبديل شده است.

خريد تور چين مي تواند جذاب ترين كار براي ديدن اين كشور متمدن و زيبا باشد.

 

آب و هواي چين

باتوجه به اين كه چين از وسعت زيادي برخوردار مي باشد بنابراين شرايط آب و هوايي گوناگوني دارد  بر اساس تنوع شرايط آب و هوايي در چين، آب و هواي اين كشور به سه قسمت شمالي، مركزي و جنوبي تقسيم بندي مي شود ؛ معمولا شهر هاي توريستي چين داراي آب و هوا گرم ميباشد و شهرهاي پكن و شانگهاي را معمولا در فصل زمستان بيشتر سفر كرده تا  گرمي هوا را تجربه نكنند.

در اين ميان شهرهاي توريستي مانند  پكن و شيان شهرهاي خشكي هستند كه داراي تابستان هاي گرم و   زمستان هاي  سردي  مي باشند و همچنين ديگر شهر مهم چين ، شانگهاي در فصل بهار  تحت تاثير باران ‌هاي موسمي است  و  تابستان ‌هايي گرم و زمستان‌ هايي  معتدل دارد .

 

جاذبه هاي گردشگري چين، ديدني هايي از جنس تاريخ و طبيعت بي نظير

چين از آن دسته كشورهايي مي باشد كه در هر نقطه و شهرش، طبيعت هاي بي نظير و زيبايي دارد همچنين باتوجه به قدمت و تمدن اين كشور و فراز و نشيب هايي كه در طول تاريخ گذرانده، آثار باستاني فراواني در آن جا قابل مشاهده هستند كه ميتوان به جاذبه هاي زير اشاره كرد .

معبد بهشت پكن 

برج هاي طبل و ناقوس پكن

همچنين مي توان با بازديد از ديوارجويانگ اطلاعاتي از  چه كساني ديوار چين را ساختند؟ بدست آورد

 

در چين بيشتر گردش كنيم

 

تجربه اقامتي آسان در هتل هاي چين

كشور چين به دليل اينكه سالانه ميزبان گردشگران فراواني از سرتاسر دنيا است به همين دليل مراكز اقامتي زيادي در مركز و اطراف خود جاي داده است كه از پرطرفدار ترين هتل هاي چين مي توان به موارد زير اشاره كرد.

 

 

ايرلاين هاي عرضه كننده بليط هواپيما چين

هواپيمايي چايناساترن ، امارات ، قطر ايرويز ، ماهان اير  و عمان اير ، خطوط هوايي مي باشند كه ارائه دهنده بليط هواپيماپكن هستند.

 

برپايي جشن نوروز99 در چين

با فرا رسيدن عيد نوروز مردم ايران به دنبال اين هستند تا از تعطيلات خود لذت ببرند با اين حال چين باتوجه به جاذبه هاي بي شمار و مردم خونگرم و طبيعت بي نظيري كه دارد مي تواند گزينه اي جذاب براي سفر در فصل بهار باشد و اين امر با خريد تور چين نوروز 99 به وقوع مي پيوندد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۰:۱۶ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

فصل جشن كريسمس در گوشه و كنار جهان وجود دارد، اما دو شهر در كشورهاي تركيه و امارات متحده هستند كه براي جشن كريسمس بي نظيرند. استانبول و دبي، شهرهايي هستند كه اين جشنواره را با شادابي و لذت تمام برگزار مي كنند. به محض ورود پرواز خود در امارات و تركيه، از تحول اين دو شهر و آماده شدن آن ها براي جشن كريسمس و آغاز ژانويه 2020 كاملاً حيرت زده خواهيد شد.

جشن كريسمس و آغاز ژانويه 2020

جشن كريسمس، بهترين جشنواره آغاز ژانويه در دبي

كريسمس يك جشنواره الهام بخش است كه مردم را از همه مذاهب بدون توجه به عقيده دور هم جمع مي كند. دبي علي رغم اينكه يك كشور اسلامي با جشنواره هاي محلي خود مانند ماه رمضان است، اما با تخفيف هاي خريد، ويژه برنامه هاي كريسمس، تخفيفات هتل ها و مهماني ها براي جشن كريسمس در ژانويه آماده مي شود.

تزئينات زيباي شهر دبي در جشن كريسمس

اولين چيزي كه توجه گردشگران تور دبي كريسمس 2020 را به خود جلب مي كند، مراكز خريد تزئين شده و زيبايي است كه در دبي وجود دارد. اگرچه دبي در تمام طول سال بهترين مراكز خريد و جاذبه هاي گردشگري را دارد، اما جشنواره هاي خريد و سرگرمي هاي آن در مكان هاي ديدني دبي، طعم و خاطرات بي نظيري را در ذهن گردشگران باقي مي گذارد. هر مركز خريد بيشترين تلاش خود را مي كند تا از دكوراسيون، برنامه هاي ويژه جشن ژانويه، جشن ها و مهمتر از همه، تخفيف هاي ويژه كريسمس 2020 براي خريداران استفاده كنند. حتي هتل ها و اقامتگاه ها با مهماني هاي عالي، جشن هاي كريسمس و تزئينات خيره كننده براي شروع ژانويه روحيه مي گيرند.

جشن كريسمس و تزئينات مراكز خريد در دبي

كريسمس خود را در دبي و استانبول چگونه بگذرانيد!

بهترين خاطرات را در كريسمس 2020 استانبول تجربه كنيد

در بهترين شهر تركيه، استانبول نيز مانند دبي همين تشريفات برگزار خواهد شد و مردم تركيه و گردشگران تور استانبول ژانويه به بهترين نحو اين جشنواره را برگزار مي كنند. اما در كريسمس 2020 همه چيز به جشن و مهماني ختم نمي شود، بلكه يادبود تولد عيسي مسيح نيز مي باشد. در حالي كه چندين كليسا در استانبول وجود دارد كه نماز جماعت را برگزار مي كنند. جشنواره هاي شروع ژانويه 2020 همه چيز مربوط به نو شدن و تازگي را براي همگان آشكار مي كنند. دوستان و خانواده ها در كريسمس يكديگر را ملاقات مي كنند و شروع ژانويه و كريسمس را جشن مي گيرند. براي لذت بردن از كريسمس و جشن آغاز ژانويه 2020 به شهر دوقاره اي استانبول سفر كنيد، اما از قبل از رزرو هتل استانبول مطمئن شويد.

تزئينات در جشن كريسمس و آغاز ژانويه در استانبول


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۱۱ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

تركيه سرزميني اوراسيايي كه در گذشته با نام امپراطوري عثماني در قسمت هاي بزرگي از جنوب شرق اروپا  و منطقه خاورميانه حكومت مي كردند و اين قدرت تا زمان جنگ جهاني اول كه منجرو به سقوطش شد ادامه داشت و سپس به جمهوري تركيه تبدل شد.
با اين حال به گزارش برنانيوز و به گفته ي الفباي سفر، در كوچه پس كوچه هاي شهرهاي تركيه مخصوصا استانبول آثار باستاني از دوران حكومت عثماني به جا مانده است اما علاوه بر اين آثار، موزه هاي تركيه با سالن هاي كوچك همچون سنت ايرنه يا موزه باستان شناسي آنتاليا ريزترين جزئيات تاريخ اين كشور را به نمايش مي گذارند.
 با اين تفاسير به ادعاي پارس نيوز و به نقل از الفباي سفر، بازديد از اين ردپاهاي تاريخي وسيع در سالن هاي كوچك مي توانند گوياي قدرت و قدمت و سرگذشت اين كشور باشند كه بهتر است گردشگران در سفر به تركيه بازديد از اين موزه ها را در برنامه خود قرار بدهند.


اما بعد از روزهاي پرفراز و نشيبي كه تركيه در طول تاريخ پشت سر گذاشت، اين كشور تبديل به يكي از مقاصد برتر گردشگري در ميان مردم جهان شده است البته كه اكنون اين محبوبيت صرفا به دليل برخورداري از جاذبه هاي طبيعي يا انسان ساز نيست بلكه به ادعاي سلامت نيوز و به نقل از الفباي سفر، با توجه به فناوري پيشرفته، متخصصان ذيصلاح و قيمت هاي مناسب، پيشرفت تركيه در گردشگري سلامت نيز به امري انكار ناپذير تبديل شده است.
بنا به نظر وبسايت الودكتر ، صرفا موارد ذكر شده در كسب اين موفقيت كافي نبودند و تركيه باتوجه به قرار گيري در چهارراه اروپا و آسيا و فاصله زماني كوتاه خود با ايران. و همچنين، معافيت ويزا و روابط مختلف بين دو كشور، تركيه بهترين مقصد براي گردشگري پزشكي و سلامت براي ايرانيان و جهانيان تبديل شده است.
وبسايت دكتر سلام نيز اين گزارش را مي دهد كه درمان در تركيه در مقايسه با بسياري از كشورهاي اروپايي به صرفه جويي در حدود 60 درصد از هزينه هاي پزشكي كمك مي كند كه همين امر نيز سبب شده است تا تركيه پيشرو در گردشگري سلامت باشد


هرچند كه بسياري از افراد اين ادعا را دارند كه پيشرفت تركيه تنها به دليل رونق گردشگري در اين كشور است اما به گزارش دنياي خودرو و به گفته ي الفباي سفر، صنعت خودروسازي تركيه نيز توانسته است نقش بسيار زيادي در اقتصاد اين كشور داشته باشد كه مارمارا را مي توان جز مناطقي دانست كه شركت هاي فراواني از خودروسازي در آن جا فعاليت مي كنند.
از طرفي به ادعاي سايت پدال ، معروف ترين و جهاني ترين شركت هاي خودروسازي در تركيه محصولات خود را در بازار تركيه عرضه مي كنند كه به عنوان مثال ميتوان به همكاري فيات با شركت تركيه اي توفاس نيز اشاره كرد.


با اين تفاسير تركيه توانسته است در صنايع مختلف به پيشرفت هاي دست پيدا كند كه پيش بيني مي شود در آينده اي نزديك علاوه بر پيشتازي اين كشور در صنعت گردشگري از موفقيت هاي تركيه در ديگر صنايع، بيشتر به گوش بخورد.

به گزارش افكارنيوز، سامانه رزور بليط هواپيما  داخلي و خارجي مانند بليط هواپيما آنتاليا و استانبول چارتري ارزان قيمت ، بليط بيزينس كلاس ،سيستمي و لحظه آخري با آژانس مسافرتي الفباي سفر بسيار سريع و آسان مي باشد.

همچنين به ادعاي سايت فرارو رزرو بهترين تورهاي گردشگري تركيه  توسط الفباي سفر انجام مي گيرد و اين شركت ارائه دهنده بهترين تورهاي خارجي لحظه آخري و ارزان قيمت مي باشد و گردشگران مي توانند سفري راحت به تركيه زيبا داشته باشند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۰:۲۰ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]

ايران، كشوري در جنوب غربي آسيا كه با مساحتي به اندازه ۱٬۶۴۸٬۱۹۵ كيلومتر مربع هجدهمين كشور بزرگ در دنيا شناخته مي شود.
با اين تفاسير با توجه به بزرگي ايران و البته قرار گيري آن در منطقه اي خاص، در كره زمين سبب شده است تا اين كشور علاوه بر پوشش هاي گياهي و جانوري از طبيعت خاصي نيز برخوردار باشد هرچند كه با توجه به تمدن و قدمت اين كشور نمي توان از جاذبه هاي تاريخي فراوان موجود در اين كشور غافل شد.


همانطور كه گفته شد به گزارش تسنيم نيوز و به نقل از الفباي سفر، ايران باتوجه به موقعيت خود جاذبه هاي طبيعي فراواني دارد اما در اين بين ديدني هايي چون غار مغان مشهد كه در دو دهانه قرار گرفته است و داخل آن استالاگميت و استالاكتيت هاي جذاب وجود دارند يا دره تنديس ها، كه تنديس هاي ساخته شده اي از باد و باران هستند از جاذبه هاي گردشگري طبيعي و كمتر شناخته شده ايران مي باشند كه گردشگران هنگام ورود به اين دو شهر بهتر است بازديد از اين دو اثر را در برنامه خود قرار بدهند.


اما به ادعاي رجا نيوز و به نقل از الفباي سفر، آرامش مطلق در بهترين جاذبه هاي گردشگري طبيعي ايران امري انكار ناپذير است كه پارك كوه سنگي مشهد، زيستگاه آهوها در كيش، دره ستارگان قشم در كنار سواحل خليج فارس قابل لمس هستند و با اين حال ايرانگردي مي تواند تجربه اي خاطره انگيز براي مردم اين كشور و دنيا باشد.
آرامش مطلق در بهترين جاذبه هاي گردشگري طبيعي ايران


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۵:۱۸ ] [ admin ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By takblog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 73
دیروز : 100
افراد آنلاین : 1
همه : 29671
چت باکس
مبلمان اداری
بهترین قیمت مبلمان اداری
www.fazagooya.com


تبلیغات در گوگل
شرکت پیام آوران پارسیان
www.papgroup.ir

خرید مبلمان اداری آفن
مبلمان و میز اداری با بهترین قیمت
www.afn-furniture.com

tehran hotel
ferdowsi hotel in tehran
www.ferdowsihotel.com/en

خرید گوسفند زنده
مرکز خرید گوسفند زنده
www.alivesheep.com

جراحی بینی
مرکز تخصصی خدمات زیبایی
www.clinicsurgery.ir

باغ عروسی
خدمات و تشریفات مجالس عروس
www.tashrifataroos.com
br />
تشریفات مجالس
تشریفات مجالس رویای طلایی
www.royayetalaei.com

باغ عروسی
خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

عینک آفتابی
نمایندگی کارل زایس در ایران
www.maadrac.com

کف کاذب
کف کاذب با بهترین کیفیت
www.azaran.com

تشریفات عروسی
تشریفات مجالس ثمین
www.tashrifatsamin.com

کاغذ دیواری
بهترین انواع کاغذ دیواری
www.azinzand.com/fa

خدمات مجالس
تشریفات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

تخلیه چاه
شرکت خدمات فنی آریا
www.evacuation.ir

خرید ردیاب
بهترین ردیاب آنلاین خودرو
www.wizerco.com

جراحی بلفاروپلاستی
کلینیک چشم پزشکی بینایی
www.binaii.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک
www.bridalphotographystudio.com

دستگاه لیزر
شرکت بین المللی پرسناژ
www.personageco.com

تور کوالالامپور نوروز 99
آژانس مسافرتی آسمان آبی
www.asemanabi.net

ژل میکروسیلیس
تولید کننده مواد شیمیایی ساختمان
www.clinicbeton.ir

تور استانبول نوروز 99
آژانس هواپیمایی مهرپرواز
www.mehrparvaz.com

هزینه کاشت مو
کلینیک های تخصصی زیبایی
www.clinichairtransplantation.com

تشریفات عروسی
تشریفات و خدمات ملل
www.melalceremony.com

تور ترکیه نوروز 99
برگزار کننده بهترین تورهای ترکیه/>www.alefbatour.com

کلاس تیزهوشان راه اندیشه
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

قفسه فروشگاهی
ساخت و اجرای سیستم قفسه بندی
www.fazasazanamin.com

بلیط هواپیما
خرید مستقیم بلیط هواپیما
www.jibojet.com

سالن زیبایی مهسا ممتاز
سالن آرایش مهسا ممتاز
www.mahsamomtaz.com

?
?
?

طراحی سایت و بهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان
امکانات وب